Usługi


Masz ważną uroczystość jak ślub, chrzciny czy po prostu zależy Ci by dobrze wyglądać zarówno w makijażu i fryzurze, zadzwoń już dziś i zarezerwuj termin


Makijaż

Makijaż to bardzo szerokie pojęcie. Powinien podkreślać urodę, być trwały, dyskretny, dodawać pewności siebie, wydobywać to co w Tobie najpiękniejsze czy kamuflować niedoskonałości, dlatego możesz liczyć na indywidualnie podejście.


Stylizacja włosów

Stylizacja włosów to przede wszystkim odpowiedni dobór fryzury do Twoich predyspozycji i oczekiwań. Stylizację zawsze zaczynam od rozmowy, by dokładnie ustalić Twoje oczekiwania.


Obsługa eventów

Oferta skierowana jest do organizatorów eventów i imprez tj.: koncerty, pokazy mody, akcje promocyjne, imprezy zamknięte, konferencja. Makijaż dla prowadzących, gości, hostess. A także obsługę wieczorów panieńskich, pokazy makijażu, szkolenia dla firm.


Karta podarunkowa

Karta podarunkowa to idealna forma prezentu. Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla Mamy, Babci, narzeczonej, Panny młodej, szukasz prezentu dla córki na 18 urodziny, jeśli chcesz sprawić przyjemność bliskiej osobie nie zwlekaj.